Sv: Den uendelige shoppingtråden 9
Opprinnelig lagt inn av Xian, her.
Nydelig! Kjøpte du tunikaen (som avbildet) eller kjolen, som de nettopp har fått inn? Jeg måtte ta meg kraftig sammen i går, da jeg prøvde kjolen og hadde lyst til å kjøpe den, selv om jeg har tunikaen som er klin lik, bare kortere. (Så det ble en pudderrosa Chill-tunika med bittesmå perler nederst på ermene og rundt halslinningen i stedet. )
Tror til og med jeg vasker min på 40 grader, jeg, og den er like fin. :vill&gal&iopposisjontilundermerkingavtøy:
Min virker litt lenger enn på bildet, og den har snorer til hetta og det er et hjerte på den ene armen, broderi på hetta og en flue brodert på bak (den hang på stativet ved utgangen hos Fine Ting). Aner ikke om det er kjolen eller tunikaen, men jeg bruker den nok som kjole.
Ble veldig positivt overrasket. Jeg er jo ingen sylfide, og trodde velour var veldig ukledelig da, men denne satt virkelig fint ettersom den er litt formsydd uten å bli et telt.
Kjempefornøyd! 
|