Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Sherwoodskogens personlighetstest!

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-11-10, 16:04   #11
Esme
Mother of Dragons
 
Esme sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 20.029
Blogginnlegg: 76
Esme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Sherwoodskogens personlighetstest!

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

@Esme: Jeg tror egentlig sheriffen er en enkel og romantisk sjel som har vært avstandsforelsket i Marian i årevis. Dette vet hun naturligvis godt, som den tøsen hun er. Hun kom og gråt på kontoret hans fordi hun er så fortvilet over kriminelle Robin, og greide helt klart å gi inntrykk av at hun var fryktelig lei av (og ikke så rent lite redd for) ham, og langt foretrakk den eldre og mye modnere sheriffen. Hvis han bare kunne ordne det slik at Robin kunne rømme og forsvinne langt inn i neste fylke ...? Og mens han litt klønete prøvde å tørke [krokodille-]tårene hennes, ledet raskt det ene til det andre (som det jo gjerne gjør når man har med en tøs å gjøre). Jeg tror det er ganske klart hvem som egentlig sitter igjen med knust hjerte på slutten.

Ikke sant? Han har stått i fare for å bli førtidspensjonert og med det kuppet å få tak i Robin og Lille-John så tenkte han at han var sikret noen år til. Men så kommer Marion og sier at hun ønsker en mann med fast gasje (det var jo tross alt ikke så vanlig i tidlig middelalder) og lover ham kjærlighet for alltid, han ville vente litt og se ting an, men hun sa at hun ikke orket å vente mer, og får jeg se på håndjernene dine la oss leke en lek og hvor er nøklene til fengselet? Og så er det egentlig Marion (også kalt Sherwoodskogens Valborg) som løslater dem og sheriffen tar på seg skylden for nå som han i hvert fall har mistet siste sjanse til kjærlighet, så kan han ikke miste jobben også. Han har tross alt fire blinde barn å forsørge.

__________________
It takes a great deal of effort to sustain a conservative, trustworthy persona.
Esme er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no