Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Datokjøring i Oslo

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-02-11, 10:18   #10
Tangina
godtemonster
 
Tangina sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Innlegg: 6.359
Tangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Datokjøring i Oslo

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

Er det mange steder i Oslo som ikke har noe kollektivtilbud? Det er vel en del som får upraktisk reisevei fordi det ikke går buss/trikk/bane akkurat den strekningen man trenger, slik at man må reise omveier og bytte - men finnes det steder som overhodet ikke har noe kollektivtilbud? (Jeg vet ikke hvor grensen i så fall er tenkt å gå, må jeg jo innrømme.)

De finnes. Men hvis det er snakk om at dette bare skal gjelde innenfor ring 3, er jo ikke problemet så stort - så framt det er parkeringsmuligeter der man må ta kollektivtransport fra.

__________________
Gutta -04 og -07

Sist redigert av Skilpadda : 18-02-11 kl 11:18.
Tangina er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no