Sv: Har ikke tilgang til markedsplassen lenger
Opprinnelig lagt inn av Adrienne, her.
Ja, om man tror det er tøft å være ny og få flertallet mot seg så tror jeg det er enda verre å være godt etablert og få flertallet mot seg, da går det mer en en kule varmt og det er ikke spesielt morsomt. :BTDT:
Men jeg syns faktisk at vi har blitt bedre på å være mildere mot nykommere, det rødprikkes ikke over en lav sko bare fordi noen bruker litt for mange punktum. De får høre at det ikke er greit, men tilbakemeldingene er blitt noe mildere.
Jeg er enig med Grøten at vi ikke skal endre oss på grunn av at nye brukere kommer til. Men vi kan godt ta til oss tilbakemeldingene vi får om at det kan være litt vel røft her til tider, og at vi ikke trenger fjase bort enhver tråd bare fordi man selv mener at temaet er utdebattert. Det er denne tråden er godt eksempel på, og tråden blir ført inn på spor igjen.
Muligens litt for milde, det har nemlig tatt meg to år som medlem her inne før jeg, via en tråd der en annen bruker (som var helt fersk) fikk beskjed om at det faktik ikke er ok med mine tre tankepikker som jeg stadig vekk bruker (med mindre jeg finner frem spesialtegnkoden og får inn en elipse, muligens(?)) Og enda kommer det sikkert til å ta noe tid før jeg venner meg av med dette som har blitt en veldig klar vane for meg, fordi jeg har ansett forum som en form for "vi skriver det vi tenker, for vi diskuterer, det går fort men vi må tenke underveis", og når jeg tenker... så blir det sånn. Men jeg prøver å skjerpe meg, på samme måte som jeg prøver å hukse å ta til meg at jeg ikke burde skrive så lange setninger som jeg har gjort i dette innlegget, for det er heller ikke helt bra.
__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
|