Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Hvor ble sommeren av?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-07-11, 20:26   #1
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvor ble sommeren av?

Opprinnelig lagt inn av safran, her.

Sommeren er her, hva er det med denne sutringen som alle driver med?! Det er stort sett varmt nok til å gå uten jakke og sokker - slutt å klage.

Uten jakke? Det regner jo nesten hele tiden, går jo faen ikke an å planlegge noe som helst utendørs om man er avhengig av at det ikke skal regne. Feks. Kongeparken. *klager så mye jeg vil over regn, men temperaturen er grei nok*

Jeg vil ha ekte sommer, der man alltid vet hva man skal ha på seg av sommerklær og ikke er avhengig av regntøy, omtrent. Jeg bor i feil land.

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 09-07-11, 14:02   #2
Apple
Elsker gamlis- godis
 
Apple sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 8.836
Apple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor ble sommeren av?

Opprinnelig lagt inn av Dixie Diner, her.

Uten jakke? Det regner jo nesten hele tiden, går jo faen ikke an å planlegge noe som helst utendørs om man er avhengig av at det ikke skal regne. Feks. Kongeparken. *klager så mye jeg vil over regn, men temperaturen er grei nok*

Jeg vil ha ekte sommer, der man alltid vet hva man skal ha på seg av sommerklær og ikke er avhengig av regntøy, omtrent. Jeg bor i feil land.

Jeg flyttet fra Stavanger til Rett-utenfor-Oslo, problem solved. Her har vi vinter med masse snø, mild vår, grei sommer og fin høst. Ok, litt mye snø er det til tider.

__________________
2005 og 2010
Apple er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no