Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Katnosdammen - hvor langt fra Stryken stasjon?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-06-12, 15:43   #2
Minerva
guru advisor
 
Minerva sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: I de dype skoger
Innlegg: 5.826
Blogginnlegg: 157
Minerva har mye å være stolt avMinerva har mye å være stolt avMinerva har mye å være stolt avMinerva har mye å være stolt avMinerva har mye å være stolt avMinerva har mye å være stolt avMinerva har mye å være stolt avMinerva har mye å være stolt avMinerva har mye å være stolt avMinerva har mye å være stolt avMinerva har mye å være stolt av
Standard

Sv: Katnosdammen - hvor langt fra Stryken stasjon?

Jeg gikk fra Katnosadammen og ned til Stryken stasjon i høst, og det var ca 10 km. Det var stor høydeforskjell, Stryken ligger på 240 moh, mens Katnosadammen ligger på 470 moh. Det er nok ikke umulig, det kommer an på utholdenheten og sykkelgleden til barnet. Men det blir nok endel trilling, det er et par skikkelig lange tunge bakker fra den kanten.

Jeg tror det å komme sørfra opp til Katnosa, med en overnatting eller lang pause på Kikut, er en mer sykkelvennlig tur. Da kan man f.eks. starte fra Finnerud (kjøre helt opp). Da tror jeg turen blir på 15 - 16 km da, men med mye mindre høydeforskjell. (Finnerud ligger på 400 moh ca? )

Minerva er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no