Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Katnosdammen - hvor langt fra Stryken stasjon?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-07-12, 22:21   #1
m^2
Bør lage seg en tittel selv
 
m^2 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 14.027
Blogginnlegg: 122
m^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme omm^2 har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Katnosdammen - hvor langt fra Stryken stasjon?

Opprinnelig lagt inn av Høyt&Lavt, her.

Men kommer man seg lett fra Øvresaga til Katnosdammen??

Er ikke det to forskjellige steder?
Min tanke var hvertfall at når Katnodammen viste seg å være for vanskelig/langt/oppoverbakkete satset jeg på Øvresaga/Bøvelstad _istedet_. Ikke fordi det ligger i samme område.

m^2 er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 01-07-12, 22:25   #2
Høyt&Lavt
Stabilt ustabil...
 
Høyt&Lavt sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Akershus
Innlegg: 2.326
Blogginnlegg: 5
Høyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Katnosdammen - hvor langt fra Stryken stasjon?

Opprinnelig lagt inn av m^2, her.

Er ikke det to forskjellige steder?
Min tanke var hvertfall at når Katnodammen viste seg å være for vanskelig/langt/oppoverbakkete satset jeg på Øvresaga/Bøvelstad _istedet_. Ikke fordi det ligger i samme område.

Jeg leste litt for fort, og feiltolket noe der. Det var nettopp det jeg ikke fikk til å stemme, at man skulle komme seg fra Øvresaga til Katnosdammen sån helt enkelt.

Men jeg er klar for en ekspedisjon, jeg altså, inn til Katnosdammen... Om noen skulle bli fristet, så er jeg ikke vond å be. 3 barn har jeg med på slep også, og de pleier utrolig nok å være eksemplariske på tur, bare for ha sagt det (om noen skulle ha ramlet innom feriekaos-klagetråden min... )

__________________
jente 2001 - gutt 2005 - gutt 2011
Høyt&Lavt er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no