Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Som julebaksten på kjerringa

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Se resultatene: Har du startet på årets julebakst?
Ja, jeg har startet bakingen til årets jul og er rett og slett ikke vel bevart. 22 12,72%
Nei, det skulle tatt seg ut. 151 87,28%
Deltakere: 173. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-11-12, 16:47   #34
Novla
Bør lage seg en tittel selv
 
Novla sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Hvor: Tromsø
Innlegg: 1.925
Novla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt likt
Standard

Sv: Som julebaksten på kjerringa

Men, men, er det faktisk noen som spiser julekaker i jula? Da skal man jo spise sylte og kjøttrull og hjemmelaget sild og klementiner og god sjokolade og, og... Ikke tørre, ekle, søte julekaker, som kun er gode de første fem minuttene etter at de er tatt ut av ovnen.

Som man skjønner er jeg ikke spesielt glad i typiske julekaker, så i den grad det bakes og spises i heimen gjøres det i god tid før jul, i jula er det jo så mye annet som er bedre å spise. Julekaker baker jeg stort sett for å få god lukt i huset.

__________________
Småen 2010, Knøttet 2013
Novla er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
julegalskap, perversiteter

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no