|
|||||||
| Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Slumrende Ullteppe
|
Sv: Hva irriterer deg på treningssenteret?Ah, etter denne tråden, kjenner jeg at jeg er overlykkelig for at jeg trener på senter for folk i rehabilitering. Der er det rom for å være helt seg sjøl som man er, ta ting i sitt tempo, ingen sure, overlegne blikk, og masse ros og oppmuntring.
__________________
What doesn't kill you, makes you stranger. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
lettere utlada
|
Sv: Hva irriterer deg på treningssenteret?
Jeg syns faktisk ikke Elixia var gale. Tvert imot. De var kjempepositive og hyggelige, både de som jobbet der og de som gikk der. Utrolig mye positiv oppmuntring. De som jobbet der kom bort under trening og sa "Du er her jammen ofte. Så flink du er!" (jeg trente 3 ganger i uka) og folk som trente der smilte alltid og sa hei, og det manglet ikke på oppbakking om jeg var sliten og trett noen dager. (Jeg trente med apparater.)
__________________
Tvillinggutter 2010 |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|