Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Høyre og Frp går i regjering

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-10-13, 10:56   #10
oslo78
Er frisk!
 
oslo78 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 9.913
Blogginnlegg: 28
oslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt av
Standard

Sv: Høyre og Frp går i regjering

Venstre og Høyre har gått til valg med skole som kjernesak - og så klarer de å få formulert at det skal "skje et lærerløft"? Det var det? Det blir vel kurs i ferien (som Torger Ødegård har foreslått - han mente at mange lærere utvilsomt ville kurses i sommerferien sin) og like mange elever i klassen - da går nok alt så bra.

Ellers stod det ikke et ord om kommuneøkonomi, kun at det skulle effektiviseres. Tidligere effektiviseringer har ikke fått en byråkrat til å forsvinne, men derimot lærere, hjelpepleiere, sykepleiere, osv. Ser fram til dette rett og slett.

Kontantstøtte tilbake igjen - er det mulig?

Men fint med Lofoten.

__________________
Oslo78 - verdens heldigste mamma til Storebror 04, Storesøster 06 og Lillebror 10
oslo78 er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no