Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Må beroliges

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-06-07, 11:37   #19
Michelle
X First Lady
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.452
Michelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt av
Standard

Sv: Må beroliges

Opprinnelig lagt inn av Frances, her.

Hvorfor tviler du på det? Er det for liten plass i utgangsdøra, eller tror du at foreldrene i barnehagen synes det er ekkelt å vise interesse for nyttig og generell informasjon?

Fordi det er mye trafikk ved denne døra og liten plass ja og det tar tid å lese allt som står med svært små skrift.
Dessverre er det ennå noen som forbinder det å ha lus med skam og endog noen som tror at det har noe med urenslighet å gjøre.
Enda er det endel uvitenhet.
Mange tror at det er bare å bruke en lusekur og ferdig med det. Endel tyr til kuren når et annet medlem i familien har lus.
Det er kun de med "påvist" lus som skal bruke denne kuren. Mange har misbrukt dette og derfor virker den ikke så godt som den burde.

Da vil jeg tro at det fungerer bedre å levere ut et detaljert skriv til alle hvor man i ro og mak kan lese og studere selv. Slik har det blitt gjort før i denne bh og gjøres ved andre barnehager og skoler.

Michelle er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no