Sv: Winds of Winter blir ikke ferdig før sesong 6 av Game of Thrones
Opprinnelig lagt inn av Kanina, her.
Jeg må si jeg ble ganske paff i går. Det var scener jeg skjønte at kom til å bli jævlige, så da lukket jeg øyne og ører og ba mannen min dulte i meg når det var over. Blant annet scenen hvor Bolton gir broren sin til hundene.. den tok jo aldri slutt! Jeg skjønte jo hva som skulle skje det øyeblikket han hadde drept faren sin, de hadde da ikke trengt å tvære det sånn ut!
Samme her. Er ytterst sjelden jeg må snu meg bort, men den scenen klarte jeg ikke å se...
Sitat:
Jeg var blitt helt overbevist om at Jon Snow hadde teleportert seg over i ulven, at det var den tvisten som skulle til for at han skulle leve videre. Jeg ble enda mer overbevist om det da den røde heksas formler ikke bragte ham til live (for han var jo ikke lenger der, tenkte jeg), men SÅ!!
Jeg tenker det samme som den. Heksa har ikke noe med gjennopplivingen å gjøre, det er Ghost som står bak den, det er jeg sikker på. Enten fordi John har "overtatt" Ghost, eller fordi Ghost har evner vi ikke har sett begynnelsen av enda.
__________________
Jente 03 - Gutt 08 - Gutt 14 (uke 24+6)
Podcaster for Kjerringrådet - Helt uten filter (@Kjerringraadet)
|