Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Kan Avensis parkeres på gir i motbakke?

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-10-07, 23:00   #25
torsk
<*(((<
 
torsk sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Hvor: Barteby
Innlegg: 13.104
Blogginnlegg: 1
torsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kan Avensis parkeres på gir i motbakke?

Jeg drar alltid til håndbrekket (noe kjørelæreren min også presiserte at man skulle). Har nettopp vært og ordnet et håndbrekk som ikke tok helt, og ble litt sur når verkstedfolka tydelig syns det var unødvendig.

Jeg har en kjepphest i tillegg til håndbrekk, og det er at biler skal være låst når de parkeres, selv om vi er på et trygt sted og "vi vet jo hvor ungene er". I omgangskretsen til foreldrene mine er det nemlig også en historie om brekk og gir som ble løsnet, og den hadde ikke noe hyggelig utfall for å si det sånn.

torsk er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no