Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Om småbarnsmødres krav på fleksibilitet i toppjobber

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-02-08, 09:37   #14
Maz
Pauset
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Barteby
Innlegg: 7.430
Maz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt av
Standard

Sv: Om småbarnsmødres krav på fleksibilitet i toppjobber

7.30 er ikke forskrekkelig tidlig. Men en arbeidsdag fra 7.30 til 17 som normert er ganske vannskelig. Det krever at en annen leverer og henter i barnehage. Kanskje bor de et stykke unna, og hun leverer i barnehage og mannen henter.

Det er snakk om at hun tar igjenn det tapte, og leverer resultater. Det må da være det viktigste?

En normert arbeidstid på 9,5 timer er vel langt spør du meg. Når en del oertid beregnes i tillegg.

Det er fullt mulig å ha små barn og være 48, kjenner de som har fått barn i den alderen jeg. Spreke og oppegående mammaer er de også.

Maz er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no