Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Eggdonasjon (gikk nå på Nrk1)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-11-06, 15:28   #30
Jessica
Pauset
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: for mye skog her... vil ut mot havet
Innlegg: 6.122
Blogginnlegg: 361
Jessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtid
Standard

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

Det er ingen regler mot "outing" av prikker. Og jeg er moderator, ja. Det er en av grunnene til at jeg av og til går inn i diskusjoner der en eller begge parter er veldig sure, og prøver å klargjøre litt så det ikke skal bli fullt så mange misforståelser. Det virker som om du tror jeg gjør det for å krangle med deg eller noe slikt, men det gjør jeg ikke.



Det gjør du selvsagt som du vil med. Jeg går uansett ikke inn i noen "prikkeduell" med deg.

Det har jeg ikke tenkt. Bruker energien min på andre ting.

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

Jessica: Jeg synes du er temmelig hårsår. Det var overhodet ikke meningen å plukke i stykker argumentasjonen din eller å være vrang mot deg, slik du skriver i prikkekommentaren. Tvert imot mente jeg bare å gjøre saken litt klarere fordi Sitron ble så sur på deg, og jeg pleier å tro at dersom folk forstår hva diskusjonspartneren mener, så er det mindre risiko for at de flyr i synet på hverandre.

Jeg er ikke hårsår, men du har en tendens til å plukke fra hverandre argumentasjonen og sette den som argumenterer på plass. Det provoserer.

Hm..... jeg skulle ikke diskutere jeg...

Jessica er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no