Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

"Perfekte mødre"

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-11-06, 17:30   #11
Majsa
Quiet, please
 
Majsa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 3.636
Blogginnlegg: 8
Majsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt av
Standard

Sv: "Perfekte mødre"

Opprinnelig lagt inn av Elin, her.

Men kjære vene, man gir da ikke en unge som er allergisk noe som det er allergisk mot! Det synes i alle fall klinkende klart for meg, og de faller liksom utenfor diskusjonen. Jeg har matallergier herfra til evigheten jeg også, og jeg spiser jo ikke det jeg er allergisk mot, og jeg har vært svæææært forsiktig med å introdusere de tingene jeg er allergisk mot for datteren min. Logisk nok.

Et barn uten allergier tar IKKE skade av å smake på is. Var det bedre?

Men poenget her er jo at man vet ikke det med en baby. Babyen kan ha allergier, og en liten smak av is kan trigge allergier. Hvorfor i himmelens navn ta sjansen? Det er så unødvendig!

__________________
Majsa (1976), Mann (1969), Aurora(nov 2004) og Hannah(mai 2007)
Majsa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no