Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

En ulykke kommer sjelden alene ...

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-06-08, 23:05   #29
MokkMokk
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: oppi der :peker:
Innlegg: 5.001
MokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt av
Standard

Sv: En ulykke kommer sjelden alene ...

Opprinnelig lagt inn av Stine-mor, her.

Genialt. Kan du komme å fikse tørkisen her i morgen?

Plukk den fra hverandre og sett den sammen igjen. Det har jeg gjort med mange ting (dog ikke forsøkt med tørketromler ennå ), og i mange tilfeller har tingene plutselig virket etterpå.

Om alt annet mislykkes, skal man forøvrig ikke undervurdere betydningen av et realt slag eller spark rettet mot dusteting som nekter å virke. Om ikke annet, så funker det ihvertfall for å få ut litt frust.

MokkMokk er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no