Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Jif mopp-pris?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-06-08, 21:47   #1
safran
frakoblet
 
safran sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.403
Blogginnlegg: 18
safran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Jif mopp-pris?

Opprinnelig lagt inn av Propella, her.

Det stod ikke noen pris der hvor varen hang. Når jeg kom til kassen var jeg litt uoppmerksom (hadde et barn som måtte på do) når varen gikk gjennom kassen og rakk ikke å spørre før den var slått inn. Betalte, kastet et kjapt blikk på kvitteringen og ser prisen. Jeg spør kasseren om prisen virkelig kan stemme. Responsen da var: "Det gjør vel det" med et skuldertrekk. Han prøvde ikke å kjekke opp om prisen kunne stemme. Dessverre hadde jeg ikke tid til å sjekke mere da jeg hadde med meg et barn som måtte på do, der og da. Vi måtte bare forte oss hjem og få ungen på do. Jeg syns det var en dårlig kundebehandling.

Han burde kanskje vært mer medfølende, men jeg kan ikke se at du har andre enn deg selv å være rasende på. Det var jo du som ikke hadde tid til å vente på at det ble avklart.

__________________
In vino veritas
safran er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 24-06-08, 21:52   #2
Propella
superbruker
 
Propella sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.651
Blogginnlegg: 3
Propella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt avPropella har mye å være stolt av
Standard

Sv: Jif mopp-pris?

Opprinnelig lagt inn av safran, her.

Han burde kanskje vært mer medfølende, men jeg kan ikke se at du har andre enn deg selv å være rasende på. Det var jo du som ikke hadde tid til å vente på at det ble avklart.

Jeg hadde ikke tid å bruke på en som ikke gidder å gjøre jobben sin. Han kunne bare ropt på en annen som kunne ha sjekket prisen. Det kunne jeg fint ha ventet på. Det gadd han ikke. Han så bare fullstendig tomt på meg og gjorde ikke noe jeg spurte om denne prisen virkelig kunne stemme og gjorde absoulutt ikke noe for å finne ut om det var riktig. Lokalbutikken her er kjent for sine feilprisinger. Jeg syns at det er dårlig kundeservice.

Nå tenkte jeg bare høre om noen viste prisen på moppen for å se om det var riktig eller feil.

__________________
Propella
Propella er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no