Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Å kikke inn naboens vinduer

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-08-08, 14:31   #24
Pelikan
Tåler regn
 
Pelikan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Home, but not alone
Innlegg: 5.045
Blogginnlegg: 24
Pelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Å kikke inn naboens vinduer

Opprinnelig lagt inn av Lille Ru, her.

Det er en spray, som riktignok lukter sterkt når du sprayer det på, som gjør vinduet helt sånn frostet. Det går med andre ord ikke an å se inn.
Vi har sånn film noen steder i vinterhagen, arv etter forrige eier, og den sitter faen så fast. Den er IKKE lett å fjerne i det hele tatt. Sprayen kan vaskes vekk.

Går det an å se ut da

Pelikan er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no