Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Informasjon

Er det greit å direkte oute rødprikker?

Informasjon Forumrelaterte spørsmål og tilbakemeldinger.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-11-06, 08:42   #9
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 18.002
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Er det greit å direkte oute rødprikker?

Opprinnelig lagt inn av Elin, her.

Men poenget er jo at selv om det er lov til å oute prikkinger, så forekommer jo drittslengingen uansett, til og med på det åpnet forumet. Jeg har ikke tall på hvor mange ganger jeg har blitt kalt idiot, nek og dum på dette forumet. Ikke at jeg tar slike debattanter seriøst, men hva med de stakkarane som er litt tynnhudet? De tør jo ikke skrive innlegg av frykt for å bli slengt dritt etter.

Jeg vet ikke, men ettersom alle har forskjellig grense for hva som er akseptabelt tror jeg at det blir vanskelig for administratorene å "håndheve" reglene på en måte som gjøre at alle blir fornøyd.

På NM var det ganske strengt i forumet, men ingen kontroll på prikker eller PM (man kunne rapportere inn prikker og PMer også). Mange var misfornøyd med det. (Jeg var fornøyd bare så det er sagt) og her er det ganske fritt ut fra teorien om at det er flest fornuftige folk her og idioter vil falle for sitt eget grep. Jeg er fornøyd med det også. :enkel sjel:

På begge plassene har man mulighet til å forsvare seg. På NM via innrapportering av innlegg og prikker. Og her med direkte tilsvar. Det å forvente at alle skal synes det er ok her til en hver tid tror jeg blir umulig. Dessverre/heldigvis.

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no