Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Hvorfor er det så kjedelig å legge seg?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-10-08, 08:15   #11
Smash
Impulsiv innimellom
 
Smash sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2007
Innlegg: 2.940
Blogginnlegg: 3
Smash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hvorfor er det så kjedelig å legge seg?

Jeg syns det er kjedelig å reise seg fra sofa'n for å gå i senga, men det er utrolig deilig å legge seg. Det beste jeg vet. Og, så fornuftig som jeg er så er jeg i seng til halv elleve, stort sett. Ellers fungerer jeg ikke på dagene. Ble litt overgang å stå opp 07 hver morgen etter at vi fikk skolejente i huset + en baby som våkner om natta.

Skulle gjerne klart meg med mindre søvn. Jeg bør ha 8 timer, mens mannen syns 6 timer er nok.

__________________
2002 2004 2008 2010
Smash er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no