Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvorfor stemmer du som du gjør?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-11-06, 17:22   #2
Benmurphy
-
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 2.423
Benmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hvorfor stemmer du som du gjør?

Opprinnelig lagt inn av Elin, her.

Ok, etter at flere "politikk-tråder" sporer av litt, og noen har til og med fortalt hva de stemmer så lurer jeg på hvorfor du stemmer du det du stemmer, og begrunn det med maks 3 punkter (ellers blir det for langt og vi vet at punktene uansett sporer av så....).

Husk, du trenger ikke si hva du stemmer for å komme med begrunnelser/synspunkter.

Får vi ikke noe å krysse av på?

Men ok: Jeg stemmer som jeg gjør fordi det er for vanskelig å bestemme seg.

Ben "Random rules" Murphy


Sist redigert av Benmurphy : 28-11-06 kl 17:40. Årsak: Lagt til link til utdypende redegjørelse. (Men jeg er vel disket likevel).
Benmurphy er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no