Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Glenn Lyse?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-11-08, 09:21   #22
Tito
I gapestokken
 
Tito sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2008
Hvor: Oslo
Innlegg: 1.471
Tito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Glenn Lyse?

Han har blitt spilt veldig mye på radio de siste månedene. Jeg hørte den mange ganger uten å være klar over at det var han som sang, og ble helt paff når jeg en gang hørte at de sa Glenn Lyse etter sangen - den var jo bra! Tror den heter Guilty.

Det er ikke planlagt flere Idol med det første. Kjenner en av dem som jobber med Idol. De ville satse litt på Norske Talenter, men jeg har ikke spurt ham om de var så fornøyd med det at det blir flere omganger.

__________________
A mother who radiates self-love and acceptance actually vaccinates her daughter against low self-esteem.
- Naomi Wolf
Tito er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no