Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Asylmottak i nabolaget

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-11-08, 14:21   #11
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.605
Blogginnlegg: 184
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Asylmottak i nabolaget

Poenget mitt var at et veldig stort asylmottak kan ha en del uheldige effekter, særlig når det plasseres så langt fra folk (Skarsteinsdalen er jo ganske ødeland). Ungdom i førstegangstjeneste er en litt mindre kompleks gruppe enn asylmottakere med litt andre problemer som i tillegg kjenner det norske klimaet. I tillegg trodde jeg at det var snakk om flere enn 1000 asylmottakere slik at forholdstallet til antall beboere på Andøya ville blitt enda skjevere.

Jeg sitter nemlig også inne med litt lokalkunnskap

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no