|
|||||||
| Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#41 |
|
Live and let live
|
Sv: Påtvunget porno
Det høres jo ut som en mer effektiv løsning. Vanskeligere å himle med øynene og ignorere det om det kommer fra skolen (om de er villig til å ta tak i det).
Ja, ikke sant? På jobb liksom.
__________________
Poden des. 01, Admini jan. 07 og Admikra feb.14. -Det du tror, avgjør hva du ser. |
|
|
|
|
|
#42 |
|
🎈
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 3.856
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Påtvunget pornoSmilefjes: fantastisk løsning på saken.
__________________
Frøkna (mai 03) og Junior (mars 07) |
|
|
|
|
|
#44 |
|
Passiv
Innlegg: n/a
|
Sv: Påtvunget pornoHehe, for å si det sånn: Det er meget sjelden noen ypper med meg enda jeg er ene-høne i kurven. |
|
|
|
#46 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 2.598
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Påtvunget porno
__________________
03, 06, 09 |
|
|
|
|
|
#50 |
|
This is normal!
|
Sv: Påtvunget porno
__________________
There is a crack in everything. That's how the light gets in. (Leonard Cohen, 1992)
|
|
|
|
|
|
#51 |
|
Curlingkone
|
Sv: Påtvunget pornoLim en svær plakat på vinduet hans med skriften ut mot gaten. |
|
|
|
|
|
#52 |
|
ej ikke møjkets heije
|
Sv: Påtvunget porno
Mannen leverer og jeg henter. Så jeg har ikke gått forbi i dag. Mannen har også sett dette og reagert. Det er ikke alle menn heller som liker å bli påtvunget porno.
__________________
Snuppa 05, Knerten 07
|
|
|
|
|
|
#53 |
|
Har bakt søte kaker
|
Sv: Påtvunget pornoNå har du fått så mange gode forslag at jeg virkelig gleder meg til å høre hva du velger å gjøre.
__________________
The deadline for complaints was yesterday vinterbolle jan 2007 sommerbolle juni 2010 minibolle mai 2012 |
|
|
|
|
|
#54 |
|
Frafallen
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 5.288
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Påtvunget pornoDu kan jo bruke Smilefjestrikset og klistre opp noe avskyelig homseporno på vinduet hans.
__________________
You can't trust girls. When I get a girlfriend I am not going to tell her where I live or work. |
|
|
|
|
|
#55 |
|
Protonterapeut
|
Sv: Påtvunget pornoNeste gang tar du bilde av ham, så skriver du det ut, og henger opp på vinduet hans, med bildet inn seff.
__________________
“Though she be but little, she is fierce!” - Shakespeare |
|
|
|
|
|
#57 |
|
♥
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 1.313
![]() ![]() ![]() |
Sv: Påtvunget pornoHvis dette var en kjendis kunne du tatt bilde og sendt til VG. Ville blitt stort oppslag i avisen; KJENDIS SURFER PORNO I ARBEIDSTIDEN |
|
|
|
|
|
#59 |
|
Pulled back in
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Der
Innlegg: 724
![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Påtvunget porno
Ja det er noe med hva man skal utsette kollegaene sine for. Jeg må selv innrømme jeg er litt svak for gørrete videoer og bilder/videoer av operasjoner og slikt. Men mange av kollegaene mine synes ikke det er noe særlig, så da ser jeg det på nattevakter istedet. Litt det samme med porno synes jeg, mange har et noe betent og anstrengt forhold til det av mange gode grunner, så hvorfor provosere kollegaene sine så innmari da? Det er noe med det å la sine egne lyster komme i annen rekke til fordel for sine omgivelser.
__________________
Propellen 2005 Stoikeren 2008
|
|
|
|
![]() |
|
|