|
|||||||
| Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#22 |
|
kamelkonsument
|
Sv: Mette Møller :hjerter: - noen som kjenner til dette merket? (bilder)De har en butikk på Grünerløkka, tror jeg. Ved Olaf Ryes Plass. Husker ikke hva den heter.
__________________
Amidatter '06, Amisønn '08 "Life is what passes you by while you're busy making other plans." John Lennon |
|
|
|
|
|
#23 |
|
Aktiv
Medlem siden: Aug 2007
Innlegg: 241
![]() |
Sv: Mette Møller :hjerter: - noen som kjenner til dette merket? (bilder)Er en liten ny butikk i Bergen som har litt i dette merket også, ligger i Christies gate (Litt forbi spisestedet Erna).
__________________
Mamma til 3
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
intro
|
Sv: Mette Møller :hjerter: - noen som kjenner til dette merket? (bilder)Det er fine klær, ja - men temmelig dyre. Det blir nok litt for ullent for meg også, mye av det som er vist i denne tråden. Jeg har én kjole derfra, og vil si den er veldig normal i størrelsen. Må vise den fram, da, synes den er så fin (bilde fra mer anonyme nettdager
__________________
Høstbarn 06 og 08 I’m not scared.
I’m out of here. |
|
|
|
|
|
#26 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 1.502
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Mette Møller :hjerter: - noen som kjenner til dette merket? (bilder)Jeg er veldig glad i Mette Møller-klærne. Hun har atelie i Schleppegrellsgate og er med og driver Boa i Thorvald Meyers gate ved Olaf Ryes plass på Grünerløkka.
__________________
Lizzie junior, desember 04 og Poden, september 07 |
|
|
|
|
|
#28 |
|
Det ordner seg alltid
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 2.835
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Mette Møller :hjerter: - noen som kjenner til dette merket? (bilder)Å så mye fint! Kjole nr. 2 i hovedinnlegget hadde passet utmerket som jobbkjole/litt finere. |
|
|
|
![]() |
|
|