Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hjelp, vi har en politiker i vår omgangskrets

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-01-09, 09:16   #1
torsk
<*(((<
 
torsk sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Hvor: Barteby
Innlegg: 13.098
Blogginnlegg: 1
torsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hjelp, vi har en politiker i vår omgangskrets

Jeg har heller ikke så mye å bidra med, men vil bare kommentere at renkespillet som er beskreves høres for meg ut som noe som har mer med psykisk sykdom enn politikeregenskaper å gjøre.

torsk er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 26-01-09, 09:26   #2
Che
Har tro på forbedring
 
Che sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: "Cuba"
Innlegg: 26.926
Blogginnlegg: 293
Che har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hjelp, vi har en politiker i vår omgangskrets

Torsken sa det.

Dette er ikke normalt. - Dessverre har jeg lite (les:ingen) erfaring med slike tendenser - så jeg kan ei fortelle noe fornuftig.

__________________
Min signatur
Che er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 26-01-09, 11:00   #3
Apple
Elsker gamlis- godis
 
Apple sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 8.830
Apple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hjelp, vi har en politiker i vår omgangskrets

Opprinnelig lagt inn av torsk, her.

Jeg har heller ikke så mye å bidra med, men vil bare kommentere at renkespillet som er beskreves høres for meg ut som noe som har mer med psykisk sykdom enn politikeregenskaper å gjøre.

Det tror jeg du har rett i. Dette høres mer ut aom en dame med et snev av en personlighetsforstyrrelse, hvilket du desverre ikke kan gjøre noe med.
Jeg hadde vært nødt til å ha slike personer på avstand, men flott om dere klarer å unngå at det stakkars barnet hennes lide for mye under hennes psyke. Altså ved å prøve å ikke ekskludere barnet.

Apple er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no