Sv: "Da damene dro" på tv2
Opprinnelig lagt inn av Lita, her.
Jeg syns det blir jo for dumt, om ikke ungen HAR separasjonsangst, får den det om hun skal holde på sånn. Kort og greit forklare hva mamma skal og vise på fingerene hvor lenge hun skal være borte og at du og pappa skal kose dere masse!
Så kan man f.eks ringe når man har vært der noen dager, og snakke med barnet å fortelle at nå har mamma kjøpt en gave til deg, og nå er det bare 5 dager til mamma kommer igjen.
Som jeg startet innlegget mitt med, så skjønner jeg sef hva dere mener og er enig! Jeg orker ikke sånt personlig, men ser det veldig ofte i jobben min!!
Mange mammaer har dette problemet, det er ikke ungen som har seprasjonsangst men mamman....og tviler på at hun mener det vondt liksom!! 
Men selvfølgelig, ingen barn har det ille med pappan sin, og det kommer man jo helt sikkert til å se i dette programme! Denne mamman trenger jo å se at mannen hannes faktisk er far og (forhåpentligvis) god til det!! 
__________________
02 & 06 & 10
Jeg kan motstå alt,unntatt fristelser.
(Oscar Wilde)
|