Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Nettvenner?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-02-09, 15:02   #11
LilleRosin
Muligens verdt å vente på
 
LilleRosin sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 7.093
Blogginnlegg: 7
LilleRosin har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleRosin har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleRosin har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleRosin har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleRosin har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleRosin har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleRosin har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleRosin har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleRosin har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleRosin har et rykte de fleste bare kan drømme omLilleRosin har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Nettvenner?

Opprinnelig lagt inn av alfaCharlie, her.

Jeg har nemlig ingen problemer med å tenke at folk jeg har en god tone med er nettvenner (altså, de som jeg da ikke har møtt IRL), men uvenner klarer jeg ikke definere noen som. Og så skjønner jeg ikke helt hvorfor.

Det krever energi å ha både venner og uvenner. Men venner ønsker man jo å ha, og den energien er sånn som gir skikkelig god karma. Uvenner vil man vel helst slippe å bruke negativ energi på. Kanskje ikke alltid så lett dersom de aktuelle personene er midt i fleisen på deg, men på nett er det enkelt å gi beng.

__________________
skatten 02, rusket 04, pøbelen 05, punktum 08
LilleRosin er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no