|
Madam Mims oppskriftsforum Har du noen gode oppskrifter å dele, eller er på jakt etter noen gode oppskrifter? Da er dette det rette forumet. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
![]() |
#1 |
Singing in the rain
Medlem siden: May 2008
Innlegg: 395
![]() ![]() |
![]() Middager uten løkSom nybaktmamma trenger jeg tips til middager uten løk. Jeg er glad i mat med mye smak og disse inneholder som oftest løk og jeg er helt tom for middagsideer for tiden.
__________________
3 små '07'09'11 |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Sviiisj!!
|
![]() Sv: Middager uten løkHmm! For en utfordring. Er det ikke bare å la være å ha i løk?
__________________
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Protonterapeut
|
![]() Sv: Middager uten løkDet er ikke noe problem å lage mat uten løk, vel?
__________________
“Though she be but little, she is fierce!” - Shakespeare |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Nymotens gammeldags
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Middager uten løkTåler ikke babyen løk? De fleste av mine venner og jeg selv kunne spise løk uten problemer da vi ammet, så det er ikke alle som må holde seg unna løk. Men ellers er det jo som de andre over her sier, bare å utelate løken i de aller fleste retter. Jeg hadde nok fått litt problemer i og med at jeg har masser av løk i ALT jeg lager.
__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer. |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Teacher.
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: På midten
Innlegg: 2.510
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Middager uten løkJeg bruker også veldig mye løk i middagsmat. Da jeg ammet fikk jeg samme dilemma som HI, men har ikke noe annet tips enn å kutte ut løk og ellers lage maten som du pleier.
__________________
Alle disse dagene som kom og gikk- ikke visste jeg at de var livet! ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|