Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Spikerhjørnet

I dag har jeg sendt en mail til VG (om kvinnekroppen)

Spikerhjørnet Speaker's corner. Forum for lengre debattinnlegg og meninger, politikk mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-12-06, 13:16   #11
Pope
Fraværende...til tider.
 
Pope sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 1.350
Pope imponerer mange og er sikkert smartPope imponerer mange og er sikkert smartPope imponerer mange og er sikkert smartPope imponerer mange og er sikkert smartPope imponerer mange og er sikkert smartPope imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: I dag har jeg sendt en mail til VG (om kvinnekroppen)

Jeg må innrømme at jeg ikke lar meg provosere så veldig av slike reklamer lenger. Jeg har blitt så vandt med alle de forskjellige reklamebitene at jeg ikke bryr meg...Men når du først har gjørt det, mamsen så må jeg berømme deg for det. Så klart at du har rett i at det er objektgjøring av kvinnekroppen, men det er desverre slik med reklame og media at de skal treffe en viss gruppe og det oppnår de. Godt at vi har deg som sender inn klager slik at de hører at det ikke er alle som liker det.

Husker veldig godt da H&M hadde disse reklamene med hun Nicole Smith. Da reagerte jeg veldig, men jeg tror det var mer fordi det ble blusset opp så veldig i media.

Jeg tror forresten at det er vann

__________________
Filosofen 2002 - Bilmekanikeren 2005 - Ingeniøren 2006

Sist redigert av Pope : 20-12-06 kl 13:47.
Pope er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no