Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Nå er eldstesønnen stressa!

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-04-09, 12:55   #16
Tallulah
Glamorøs
 
Tallulah sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 60.517
Blogginnlegg: 641
Tallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Nå er eldstesønnen stressa!

Opprinnelig lagt inn av apan, her.

Joda, på mange måter, men som lærer ser jeg det litt mer prinsipielt. Det er ganske mange ting elevene mener de bør få fri til, for å si det sånn.

Det er det sikkert, og jeg mener ikke at eksamen skal bli flyttet til en annen dag eller noe slikt altså. Men så lenge det ikke tar overhånd og det kun er en fridag til noe ekstra spesielt en sjelden gang, så syns jeg man bør se litt forbi prinsippene sine. Han kommer ikke akkurat til å forsvinne fra skolen for å se AC/DC hver måned, halvår eller år en gang. Hadde det vært en elev som stadig måtte få fri til noe så er det selvsagt annerledes.

Bare sånn av nysgjerrighet: Er det noe du mener det er akseptabelt å be seg fri til, eller er alt no-no?
(sorry, jeg så innlegget ditt over nå - du trenger ikke svare hvis du ikke vil)

__________________

Tallulah er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no