Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Lever du i nuet? (Aftenposten)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-12-06, 01:23   #10
Chanett
navnet sjemmer ingen
 
Chanett sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.327
Chanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt av
Standard

Sv: Lever du i nuet?

Opprinnelig lagt inn av Jessica, her.

Nei, absolutt ikke. Men det handler om å ha tankene der du er og være der fullt og helt.... men selvfølgelig planlegge videre. Man skal ikke leve som om hver dag er den siste. Det blir helt feil.

Da er vi enige. Jeg forstår bare ikke alt dette pratet om å leve i nuet. Det er slik jeg alltid har levd (Ja, bortsett fra siste måneden av hvert svangerskap. Man lever dårlig i nuet på to timer søvn hver natt. Fnis.) og egentlig aner jeg ikke hvordan man lever om man ikke lever i nuet.

Chanett er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no