Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

Finnes det overhodet ingenting som hjelper på cellulitter?

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-05-09, 20:08   #1
Fruktflua
Sperret
 
Medlem siden: Jun 2007
Hvor: Down by the water
Innlegg: 6.377
Fruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Finnes det overhodet ingenting som hjelper på cellulitter?

Opprinnelig lagt inn av liefje, her.

Jeg har hört at regelmessig massasje (tre ganger i uken) paa treningsapparatet Powerplate ( http://www.powerplate.com/ ) gjör underverker. Jeg er ikke plaget selv, men har truffet flere som trener der som sier det er det beste de noen gang har prövd. Men om treningsstudioene i Norge har faatt dette vidunderapparatet enda, vet jeg ikke.

Jeg har prøvd Powerplate, og ble så til de grader rista at jeg fikk verdens verste hodepine etterpå.

Fruktflua er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 12-05-09, 20:09   #2
liefje
Musk
 
liefje sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.029
liefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Finnes det overhodet ingenting som hjelper på cellulitter?

Opprinnelig lagt inn av Fruktflua, her.

Jeg har prøvd Powerplate, og ble så til de grader rista at jeg fikk verdens verste hodepine etterpå.

Der hvor jeg trener, har de tvungen introduksjonstime slik at man skal laere aa bruke den slik at man ikke blir ristet. Det er bl.a. veldig viktig at man spenner musklene slik at hodet holdes stille. Og en rekke andre ting.

liefje er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no