Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Jackos minnestund på TV

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-07-09, 14:58   #11
Nessie
Erfaren nok
 
Nessie sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trøndelag
Innlegg: 39.853
Blogginnlegg: 351
Nessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Jackos minnestund på TV

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Jeg skjønner at de spekulerer, men sånt får jeg vondt i magen av, fordi min bestemor alltid trodde jeg ikke var min fars biologiske datter siden han hadde brune øyne og jeg fikk grønne. Derfor gjorde hun alltid forskjell på meg og min bror, det var veldig sårt. Det blir for teit når sjansen for at man kan få barn med blå øyne faktisk er tilstede. Min svigerfar har brune øyne, han er italiensk og helt mørk. Min mann ble helt mørk men fikk knallblå øyne. Det samme fikk hans bror.
Jeg synes forresten barna til MJ ser ganske så gyldne ut? Og han minste ser jo prikk lik ut, hvertfall det bildet jeg så av ham.

Men det er vel sånn at om det er grønt i slekta, så kan man få blå iallefall? Mener jeg leste noe om det. Det er da ikke så uvanlig at man får grønne øyne når det er brunt i slekta? Mamma har blå, pappa grønne. Jeg har grønne og mine to søstre har brune.

__________________

Enten går det bra, eller så går det over.
Nessie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no