Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Spinnoff fra pantelappen

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

Se resultatene: Bruker du handleliste?
Ja, alltid! 20 27,40%
Av og til 48 65,75%
Aldri, har det i hodet/har ingen plan 5 6,85%
Deltakere: 73. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-07-09, 15:31   #22
Hondacrv
Gå heim, kyss din kvardag
 
Hondacrv sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Buskerud
Innlegg: 13.124
Hondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Spinnoff fra pantelappen

Opprinnelig lagt inn av venla, her.

vi ukehandler stort sett og da skriver jeg liste. Planlegger middagene på forhånd. Om det handles innimellom skal vi stort sett bare ha et par ting og da trenger jeg ikke liste.

Skriver lista etter rekkefølgen på varene i butikken så det går kjapt å komme seg gjennom butikken. Det høres kanskje litt sært ut, men det funker veldig bra. Særlig siden vi handler i stor butikk (obs). Da blir det heller ikke tatt med så mye utenom lista. (det ble det nemlig før da vi bare gikk og soset mellom hyllene)..

du er ikke sær!

__________________
05
Hondacrv er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no