Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Ny skattejakt... kan jeg selge noe av dette?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-07-09, 19:01   #1
Niobe
Personlig pessimist
 
Niobe sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 28.081
Blogginnlegg: 11
Niobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Ny skattejakt... kan jeg selge noe av dette?

Jeg likte de fire blå tallerkenene. Hadde de vært til salgs på et tilgjengelig sted, til en overkommelig pris, så hadde jeg sikkert kjøpt dem.

__________________
«If you can’t be a good example, at least be a horrible warning.»
- Aileen Wuornos, seriemorder
Niobe er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 27-07-09, 19:14   #2
Left
Passiv
 
Innlegg: n/a
Standard

Sv: Ny skattejakt... kan jeg selge noe av dette?

Den oransje skåla og de asjettene + de koppene lenger ned skulle jeg gjerne hatt

  Svar med sitat
Gammel 27-07-09, 19:29   #3
Elise
Ute av drift
 
Elise sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 15.783
Elise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Ny skattejakt... kan jeg selge noe av dette?

Opprinnelig lagt inn av Niobe, her.

Jeg likte de fire blå tallerkenene. Hadde de vært til salgs på et tilgjengelig sted, til en overkommelig pris, så hadde jeg sikkert kjøpt dem.

Så hvis jeg legger de på Finn (eller her) og sier at de er til salgs hvis man henter, hva slags pris er da "overkommelig"?

__________________
05 og 07
Elise er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 27-07-09, 19:42   #4
Avelonia
Gangster girl
 
Avelonia sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Hvor: I norge
Innlegg: 1.389
Avelonia er populærAvelonia er populærAvelonia er populærAvelonia er populær
Standard

Sv: Ny skattejakt... kan jeg selge noe av dette?

Opprinnelig lagt inn av Elise, her.

Så hvis jeg legger de på Finn (eller her) og sier at de er til salgs hvis man henter, hva slags pris er da "overkommelig"?

Tipper de er verdt 70-100 kr pr stk. De heter Blåfasan.

Avelonia er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no