Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Ed Hardy

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-08-09, 11:12   #6
Bluen
intro
 
Bluen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Lillestrøm
Innlegg: 32.304
Blogginnlegg: 391
Bluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Ed Hardy

Opprinnelig lagt inn av Tjorven, her.

De hadde flere forskjellige på Tveita, men utvalget var ikke enormt ..... men butikken hadde innmari mye stilige sko. Jeg kjøpte meg to par, og kunne lett kjøpt enda flere. Takk (?) til Elinblu som fortalte om butikken i en annen tråd. Det jobbet bare gamle damer der da jeg var der, men skjønte kule sko allikevel.

Ah, ingen årsak! Jeg merket meg dog det spørsmålstegnet etter takken - var det fordi det ble dyrt, eller? Den unge ansatte jeg var utsatt for, var for øvrig ikke særlig serviceinnstilt, så det er sikkert like bra med eldre.

For øvrig har jeg aldri hørt om Ed Hardy - må google litt nå.

__________________
Høstbarn 06 og 08
I’m not scared.
I’m out of here.
Bluen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no