Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Borgerplikt eller la det være?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-08-09, 12:13   #9
Lykken
Nek er allrighte dyr
 
Lykken sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: nær Oslo
Innlegg: 11.770
Lykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Borgerplikt eller la det være?

Opprinnelig lagt inn av Lisa, her.

Tror det er nettopp dette som er problemet. Jeg kjenner noen som opplevde noe av det samme men hun ble veldig involvert da det ikke var mulig at hun kunne være anonym. Dette hadde ganske store konsekvenser for henne rent personlig.

Ja, det hadde jeg faktisk vært redd for, at man måtte vitne e.l og kunne risikere trusler og annet. Men samtidig, skal man backe ut i en sånn sammenheng, hun har jo overhørt noe som kan være falsk anmeldelse.

__________________
Det er bedre å vere lita og tøff,
enn en stor bløff! (Jeg er begge deler!)

Gutt 2002 og jente 2005
Lykken er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no