Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Mat i barnehage

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-08-09, 15:04   #11
Karima
I tropene
 
Karima sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2008
Innlegg: 2.497
Karima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt likt
Standard

Sv: Mat i barnehage

1. Hvor mange måltider serveres i barnehagen? De får lunsj kl 11, til ettermiddagsmåltidet og evt frokost må de ha med matpakke (barnehagen stiller med melk).
2. Er det varmmat/smøremåltid evt fruktmåltid? Varm mat to ganger i uka, brødmat to ganger og frokostblanding med melk en gang. Frukt har foreldrene med, men alle legger sitt bidrag i en felles kurv slik at barna får smake på litt forskjellig.
3. Må dere medbringe mat til turdager - evt hvor mange matpakker må smøres pr uke? En hver dag.
4. Utføres kjøkkenoppgavene av personalet på avdelingene eller er det en egen kjøkkenassistent? Varmmaten leveres av et ungdomshus med egen restaurant i bydelen. En ordning både barnehagen og vi er kjempefornøyde med. Super servering uten at personalet må bruke masse tid på kjøkkenet. Skulle egentlig ønske det kunne utvides til hver dag.
5. Hvor mye betaler dere for mat pr mnd? 300,- tror jeg.

__________________
Lillesøster mai-08
Storebror feb-05
Karima er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no