Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Tips til kalendergaver

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-09-09, 17:07   #38
ming
i tåkeheimen
 
ming sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 4.835
Blogginnlegg: 11
ming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Tips til kalendergaver

Vi hadde aktivitetskalender i flere år, noe som slett ikke har vært stress, snarere tvert i mot, syns jeg. I fjor ville ungene ha både aktivitetskalende og ting-kalender, men måtte velge og valgte ting-kalender. Tenker de skjønner at mange av aktivitetene gjennomføres likevel. Playmo-kalenderen (med sjørøver-greier) var stor stas for gutten, mens frøkna valgte seg Polly Pocket-kalender. Tipper de ender på noe i den duren i år også. Jeg har en kalender i stoff med 24 lommer som jeg har brukt når vi har hatt aktivitetskalender, og tenker at jeg kommer til å putte oppi lapper de dagene vi skal gjøre noe spesielt.

Men dette var vel egentlig ikke svar på spørsmålet i det hele tatt.

ming er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no