Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Burtrening av hund

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-10-09, 19:52   #6
Mjau
Curlingkone
 
Mjau sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Innlegg: 8.307
Blogginnlegg: 2
Mjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt av
Standard

Sv: Burtrening av hund

Hunden vår er rar. Hun sover i buret på dagen, da åpent, men lukker det om vi er borte.
Mens om natten sover hun i sengen. Men det er en plan om å avvenne henne i nær framtid siden det kommer baby i hus. Da blir det hundeseng på gulvet.

Noen hunder liker at det ligger et pledd oppå buret, sånn at det blir litt mer huleaktig. Men dette er veldig forskjellig tror jeg. Vår bryr seg ikke om det.

__________________
Mjau maler videre...
Mjau er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no