Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Den nye tråden om forskjellige greier

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-11-09, 02:23   #11
Éowyn
Whatever, never mind
 
Éowyn sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.292
Blogginnlegg: 67
Éowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Den nye tråden om forskjellige greier

Er det et tegn på at man er for mye på FP når man drømmer om noe som er diskutert?

I natt drømte jeg nemlig at moren min hadde laget hull i ørene på datteren min med knappenål, uten at jeg visste om det! Litt tidligere i drømmen hadde jeg gitt klart uttrykk for at datteren min ikke skulle få hull i ørene som baby. Litt senere i drømmen oppdaget jeg plutselig at hun hadde på seg noen lange dingledangleøredobber! Jeg husker ikke hva jeg sa til moren min da det ble oppdaget, bare at jeg ble kjempesint og følte meg totalt overkjørt.

Men jeg skjønner ikke helt hvor det kom fra at det var akkurat moren min som lagde hullene. Hun ville aldri ha funnet på gjøre noe slikt på ordentlig.

Éowyn er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
marsvinselvmord, nøkkelringrelatert utstyr, sjokolade


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no