Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

"Harry" skilt - bilen kan ikke selges videre?

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-01-07, 15:39   #12
Elin
Bør lage seg en tittel selv
 
Elin sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Akershus
Innlegg: 6.489
Elin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: "Harry" skilt - bilen kan ikke selges videre ?

Opprinnelig lagt inn av Nenne, her.

Dette har jeg aldri hørt om før. Det har aldri noen sinne vært et tema blant noen jeg har truffet, det må være en liten, lokal greie blant folk som har mer tid og penger enn vett.

Dette har nok hverken med tid og penger å gjøre gitt. Svært mange er veldig opptatt av dette. Mange kjøper ikke biler utenfor Oslo og Bærum fordi de er redd for å bli sett på som bønder når de kjører i byen med "feil" reg.nr.
Det er absolutt ikke en lokal greie.

__________________
"Eleganse er ikke et privilegium for de som nettopp har trådt ut av ungdommen, men derimot for kvinner som allerede har tatt kontroll over fremtiden sin."
Elin er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no