Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Fire spørsmål om nick, uttale, avatar og signatur

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-01-10, 15:20   #11
Strå
Lesende
 
Strå sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2007
Hvor: F16
Innlegg: 12.313
Strå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt av
Standard

Sv: Fire spørsmål om nick, uttale, avatar og signatur

1. Hvorfor har du valgt det nicket du har? Det er synonymt med navnet mitt i RL og jeg ble kalt det en gang i min sylfide ungdom.

2. Hvordan uttaler du nicket ditt (om du har et type "vanskelig nick")? Behøver ikke svare, nicket er ikke vanskelig på norsk.

3. Hvorfor har du valgt den avataren du har? Den ble valgt som juleavatar for en eller to juler siden og så har jeg ikke byttet for den er jo kjempesøt, da.

4. Hvorfor har du den signaturen du har? Signaturen illustrerer det meste jeg har å si om morninger. Ufyselige er de. Gå vekk.

Strå er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no