Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hvor lang garanti på en støvsuger?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-01-10, 15:40   #3
Matilda
Dig for victory!
 
Matilda sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Østlandet
Innlegg: 9.391
Blogginnlegg: 38
Matilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt avMatilda har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor lang garanti på en støvsuger?

Garanti er jo opp til produsenten. Det som er interessant er vel reklamasjonsretten, og den er 5 år på oppvaskmaskiner og i alle fall 2 på støvsugere - det er mulig det er 5 på støvsugere også, dersom det ikke er en billigmodell.

Dersom skaden ikke er selvforskyldt, men varene har blitt ødelagt eller veldig slitt sånn uten noen åpenbar grunn, så kan dere i så fall kreve å få det reparert!

Matilda er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no