Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Dere med 1.- og 2.-klassinger - Goretex-sko?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-01-10, 14:02   #16
Lhi-My
Bør lage seg en tittel selv
 
Lhi-My sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 5.203
Lhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt av
Standard

Sv: Dere med 1. og 2. klassinger - Goretex-sko?

Hos meg har alle ungene fått Kamik Shadow. Denne modellen er MYE lettere og mykere enn de tradisjonelle Kamik og Sorel-skoene. http://kamik.com/GenfootWeb/servlet/...009&curRow=121

Vi har hatt disse til alle de siste to sesongene og vi er godt fornøyde med de. De trekker litt fuktighet øverst på skaftet på veldig fuktige dager, men de har aldri vært våte på beina. Skoene er varme nok og holder mål selv i ekstremt kaldt vær. De blir heller ikke stive i kulde, slik en del andre Kamik og Sorel blir.

De kan være noe vanskelige å få tak i i Norge, men jeg vet at en del sportsbutikker har begynt å ta de inn. Ellers er det en butikk på Lillehammer som selger de. Jeg mener denne heter Vandreskoen og de finner man også på nett. Jeg har fått tilsendt sko derfra flere ganger.

Lhi-My er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no