Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > HPs vevstove

Jeg antar jeg må ha meg ny laptop

HPs vevstove Forum for datasnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-02-10, 23:36   #8
Stine-mor
Firebarnsmor
 
Stine-mor sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 9.741
Stine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Jeg antar jeg må ha meg ny laptop

Opprinnelig lagt inn av mrc, her.

Dere har foretatt en systemgjennoppretting, via Windows System Restore, eller snakker vi om at man har gjør maskinen helt tilbake til "fabrikksinnstillinger" ved at Windows ble lagt inn på nytt?

Siden samme problemet oppsto etter ganske kort tid igjen, kan det høres ut som f.eks. et softwareproblem knyttet til en Windows-oppgradering e.l.

Som ellers nevnt her kan en Acer 1810T kanskje være noe. Velg helst modellen med SU4100-prosessor. Det finnes også større pc-er i samme serien, f.eks. 3810T med 13,3" skjerm og en noe raskere SU7300-prosessor. Det blir imidlertid også noe dyrere igjen.

Nei, kun fra 1 februar. Og problemet startet på torsdag og han gjorde dette i går.

Nå har jeg vært inne på den, og fikk sendt noen mailer. Så prøvde jeg å åpne et vindu i tillegg og da låste greia seg igjen.

__________________
06.09.01 ~ 25.05.03 ~ 23.01.06 ~ 12.03.09.
Stine-mor er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no