Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Dunket borti en støtfanger ...

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-02-10, 10:11   #11
Crimina
L.F.C. supporter
 
Crimina sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: I bunnen
Innlegg: 3.858
Blogginnlegg: 110
Crimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Dunket borti en støtfanger ...

En skjerm trenger jo ikke bli så dyrt. Det kan jo også være det er mulig å få tak i brukt. Men er det ikke samme farge, så kommer jo kostnader til lakkering i tillegg.

Jeg fikk en bil i ræva i fjor vinter. Jeg sto stille i et stoppkryss, og en Mercedes kjørte i meg. Støtfangeren bak fikk en innoverbulk.

Mannen ville gjøre opp, uten å bruke forsikring, og ville egentlig ikke skrive skademelding. Men jeg sa at jeg ville ha skademelding. Uansett.

Kontaktet verksted og takstmann og fikk en pris, 7500 kr. Da rettet de ut bulk og lakkerte. Så det blir fort noen kroner av det. Jeg har en 2004 modell Touran.

Da regningen kom, så sendte jeg denne til mannen som kjørte på meg, og den ble betalt. Så saken ordnet seg greit, men det er umulig å vite sånn på forhånd, om det er ærlige folk, derfor er jeg fast bestemt på å alltid skrive skademelding i fremtiden.

Håper det ordner seg, Pelle.

__________________
YNWA


Stolt mamma til 8 flotte skapninger.
Crimina er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no