Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Informasjon

Kunne dette vært en "regel" i forhold til personangrep i diskusjoner?

Informasjon Forumrelaterte spørsmål og tilbakemeldinger.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-03-10, 14:13   #11
apan
I mål
 
apan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 27.741
Blogginnlegg: 71
apan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kunne dette vært en "regel" i forhold til personangrep i diskusjoner?

Opprinnelig lagt inn av Embs, her.

Jeg synes også dette ble en god tråd. Når det gjelder det jeg har uthevet må jeg innrømme at det er faktisk ikke interessant for meg at flest mulig trives her. Innimellom kommer det brukere som jeg håper ikke trives faktisk.

Det er jeg enig i, må jeg også innrømme.
Jeg synes imidlertid at det er enkelte brukere vi tolererer mye av fordi de "bare er sånn". Jeg sliter med at det skal være greit å slenge dritt i hytt og pine fordi "man bare er sånn". Det er blant annet utrivelig når det går ut over nye brukere. Når man har vært her en stund, er det jo lettere å overse gjengangere.

apan er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
personangrep


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no